Zmień swoje auto nie do poznania!


image W społeczności mobilnej posiadanie własnego pojazdu mechanicznego to coraz częściej kwestia „być albo nie być”. Nawet dobrze rozbudowany transport publiczny nie stanowi idealnego zamiennika, i coraz więcej osób decyduje się na zakup własnego pojazdu silnikowego. Poruszanie się po mieście a także poza nim, to podstawa w życiu i biznesie. Nic wiec dziwnego, że branża motoryzacyjna podbija rynek i nie brakuje chętnych na zakup własnego samochodu bądź jednośladu. Często jest to wybór dyktowany chęcią bycia niezależnym, podróżowania w komforcie i w zasadzie nieograniczonymi możliwościami wyboru trasy. Podróż samochodem to także niezwykła wygoda, nie tylko w kwestiach poruszania się pomiędzy punktami na mapie, ale i dosłowny relaks w dobrze wyposażonym, klimatyzowanym i przestronnym wnętrzu. Pojazdy dostosowane są do indywidualnych potrzeb kierowców i pasażerów, zaspokajając zarówno potrzebę luksusu jak i bycia ekonomicznym. Dla osób, które chcą być mobilne w każdej chwili, zakup wymarzonego modelu to opcja, nad którą nie trzeba się zastanawiać.

image Na drogach porusza się coraz więcej pojazdów silnikowych, nic więc dziwnego, że także serwisy samochodowe pojawiają się jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Warto jednak mieć na uwadze, że obowiązkowe przeglądy pojazdów co kilka lat, to często zbyt mało by zapewnić sobie maksimum bezpieczeństwa. Pewność posiadania sprawnego pojazdu, to komfort, wygoda i bezpieczeństwo, na które nigdy nie wolno żałować środków. Serwisy samochodowe oferują pełny zakres usług, a ich mnogość gwarantuje konkurencyjne ceny. Przegląd warto robić częściej, niekiedy zdarzają się usterki, które nie będą spowodowane wypadkiem, a my nie będziemy zdawać sobie z nich spawy. Nawet lekko uszkodzony pojazd może stanowić zagrożenie zdrowia i życia kierowcy i innych użytkowników drogi. Dlatego przegląd pojazdu należy traktować jako obowiązkowy krok do bezpieczeństwa jazdy, nie jako dodatkowy ciężar finansowy. Pamiętajmy, że pojazdy silnikowe są zawodne, a wizyta w serwisie może okazać się kwestią kluczową dla naszego bezpieczeństwa.

Rozwój wszystkich gałęzi gospodarczych a także koniczność bycia mobilnym, skłania coraz więcej prężnie rozwijających się firm do zapewnienia swoim pracownikom pojazdów służbowych. Takie rozwiązanie to duży komfort dla pracownika, którego często nie stać na zakup prywatnego pojazdu. Pracodawca zyskuje pewność, że jego podwładny zawsze ma czym dojechać do pracy, a dla firmy jest to dodatkowa korzyść: na samochodach służbowych można nanieść informacje o firmie i oferowanych przez nią usługach. W dobie mass mediów i mobilnych rozwiązań, jest to pomył wart uwagi i przemyślenia. Na ulicach już teraz roi się od pojazdów oznakowanych logami a przybywa ich coraz więcej. Ale samochód służbowy to także element reprezentujący firmę poza jej obrębem i godzinami funkcjonowania. Pojazd taki staje się wizytówką firmy, dlatego też wiele z nich decyduje się na zapewnienie swoim pracownikom pojazdów o wysokich walorach technologicznych i estetycznych. Jest to zatem inwestycja, która na pewno się zwróci, już od samego początku przynosząc komfort i wygodę w życiu pracownika.

image Chociaż żyjemy w czasach, gdy coraz więcej słyszy się o rozwiązaniach ekologicznych, wiele osób nie wyobraża sobie życia bez własnego pojazdu mechanicznego. Jednak coraz częściej przestaje to być bolączką kierowcy. Wielu wiodących na rynku producentów pojazdów osobowych oraz przeznaczonych do przewozu zbiorowego decyduje się na zastąpienie tradycyjnego silnika, silnikiem hybrydowym. Hybryda to połączenie powszechnie stosowanego silnika spalinowego oraz elektrycznego. Mimo, że rozwiązanie to jest stosunkowo nowe i póki co nieco kosztowne, zyskuje coraz większą popularność i zainteresowanie, a na drogach można coraz częściej spotkać pojazd o napędzie hybrydowym. Dzięki nowoczesnej technologii, wyposażone w niego pojazdy produkują mniej spalin a także w wolniejszym tempie spalają paliwo. Dodatkowym atutem proponowanego rozwiązanie jest mniejszy hałas w trakcie jazdy. Niewiele wyższym kosztem możemy teraz cieszyć się naszym własnym pojazdem, bez szkodliwego ingerowania w środowisko naturalne.

image W dobie XXI wieku wciąż nie wszystkich stać na własny samochód, i mimo, że odległości między miastami zmniejszają się, dojazd do niewielkiej miejscowości może nastręczać wielu problemów. Przewoźnicy prywatni i transport zorganizowany częstokroć nie stają na wysokości zadania, pozostawiając pasażerów samym sobie. Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest skontaktowanie się z sąsiadem, znajomym lub osobami z naszej okolicy, które jadą w tym samym kierunku, a posiadają własny pojazd mechaniczny. Podróż cudzym samochodem to rozwiązanie komfortowe, ekonomiczne, a także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości. Na takim rozwiązaniu korzysta każdy: kierowca dzieli koszty pomiędzy pasażerów, zaś oni mogą w wygodny sposób dostać się do miejsca docelowego. Wspólne podróżowanie samochodem, to także sposób na uniknięcie nieprzyjemnych i niekomfortowych doświadczeń, które są częste w komunikacji zbiorowej. Z pomocą osobom decydującym się na ten oszczędny sposób podróżowania, przychodzą aplikacje mobilne, dostępne za darmo.

Next Page »