Zmień swoje auto nie do poznania!

Samochód a kraj pochodzenia?

Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad tym czym tak naprawdę różnią się polskie samochody od tych włoskich. Czemu samochody z wloch na dzień dzisiejszy cieszą się aż taką popularnością a te produkowane w Polsce już niekoniecznie? W sumie nie wiem czy na dzień dzisiejszy w Polsce jakakolwiek fabryka produkująca samochody cieszy się dobrą opinią. Każdy autokomis owszem ma w swojej ofercie samochody polskie ale jednak oferta ich sprzedaży przedstawiana jest dopiero na samym końcu. Moje pytanie więc brzmi czym tak naprawdę różnią się samochody polskie i włoskie? Które z nich są znacznie lepsze i dlaczego? Na to pytanie chyba nigdy nie znajdę odpowiedzi. Natomiast sprowadzanie aut wlochy będzie dalej miało miejsce. Wydaje mi się, że taka działalność nie zniknie dopóki nie znikną osoby, które takimi samochodami właśnie są zainteresowane.

A o to w naszym kraju będzie naprawdę bardzo ciężko, gdyż Polak stara się na wszystkim oszczędzać. Taka już widocznie jest nasza natura, że nigdy nie możemy być w pełni zadowoleni.
Na dzień dzisiejszy chyba bardzo łatwo jest znaleźć samochód. Wydaje mi się, że dookoła nas jest mnóstwo samochodów, które tylko czekają na to, aby człowiek mógł je kupić. Co drugi autokomis ma na dzisiaj do zaoferowania świetne samochody w całkiem niezłych cenach. A skoro tak właśnie jest to czemu ludziom coraz ciężej jest zakupić odpowiedni dla siebie pojazd? Czyżby okazało się, że Polacy stali się jeszcze bardziej wybredni niż byli do tej pory? Czemu sprowadzanie aut wlochy jest w naszym kraju w dalszym ciągu aż tak popularne jak było kilka lat temu? Osobiście wydawało mi się, że ta tendencja powinna utrzymać się maksymalnie pół roku i zacząć powoli opadać. W praktyce jednak tak wcale się nie stało. Samochody z wloch są w dalszym ciągu bardzo popularne w naszym kraju. Często nawet okazuje się, że ludzie starają się kupować samochody w tym kraju podczas wakacji i nimi przyjeżdżać do kraju. Osobiście nie uważam tego za dobry pomysł ale są i tacy ludzie, którzy twierdzą, że jest to strzał w dziesiątkę.

Tagi dodane do tego wpisu przez admina bloga: , ,